הדברת פרעושים
 
 
הדברה נגד פרעושים
 

הדברה נגד פרעושים – על ההדברה ועל כללי הזהירות

בשוק יש חומרים שונים המציעים הדברה נגד פרעושים בשיטת עשה זאת בעצמך, אין לזלזל בחומרי ההדברה, אך חשוב לדעת כי רק הדברה מקצועית תדביר את הפרעושים ותפתור את הבעיה לחלוטין. כדי להדביר את הפרעושים יש להכיר את כל השלבים במחזור החיים שלהם, ביצים, רימות, זחלים וגלמים ולהדביר כל שלב ולמנוע את התפתחות הדור הבא של הפרעושים.

הדברה  נגד פרעושים – על סוגי ההדברות השונים

הדברה באמצעות חומרי ריסוס כימיים היא ההדברה הזולה ביותר והאפקטיבית ביותר. אך לצד היתרונות יש גם חסרונות, החומרים הכימיים עלולים לסכן גם את  דיירי הבית ולפגוע בסביבה.

הדברה ירוקה זוהי שיטת ההדברה הנפוצה ביותר. בהדברה זו משתמש המדביר בחומרי הדברה עם כמות רעלים מופחתת, חומרים שאינם פוגעים בסביבה או בבני האדם, אך יעילותם אינה פחותה בהרבה.

הדברה נגד פרעושים בשיטה ירוקה אינה מסוכנת לבני האדם. היא פוגעת במערכת הנשימה של הפרעושים וגורמת למותם. את הביצים, הרימות, הזחלים והגלמים מרססים עם חומרים מעכבי גדילה. חומרים אלו מונעים את התפתחות הפרעושים בכל אחד משלבי מחזור החיים ומונעים את הולדת הדור הבא.

הדברה ירוקה נחשבת להדברה יקרה יותר בשל העלות הגבוהה של חומרי ההדברה הטבעיים לעומת חומרי ההדברה הסינטטיים שבהם משתמשים בהדברה כימית.

 

הדברה נגד פרעושים – חשוב לשמור על כללי הזהירות

בכל מקרה שבו אתם מבצעים הדברת פרעושים חשוב לשאול את המדביר מהם החומרים שבהם הוא משתמש והאם הם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

בקשו מהמדביר הנחיות מפורטות מה עליכם לעשות לפני ההדברה ואיך להתנהג אחריה. בררו כמה זמן עליכם להמתין עד לשטיפת הרצפה הראשונה לאחר ההדברה, אם יש לכם תינוק בבית אל תאפשרו לו לזחול על הרצפה לפני השטיפה הראשונה. לעתים, אם לא תהיה ברירה, שטפו את הרצפה מיד לאחר ההדברה, זה אומנם יפגע באפקט ההדברה, אך הזהירות קודמת לכול.

בדרך כלל בעת ההדברה חשוב לצאת מהבית. שאלו את המדביר כמה זמן לאחר ההדברה תוכלו לשוב הביתה, גם כאשר אתם מבצעים הדברה נגד פרעושים בחומרי הדברה טבעיים. אם יש בבית אישה בהיריון או אנשים בגיל הזהב, חובה ליידע את המדביר.

כמו כן חברתנו מתמחה בכל הקשור לתחום הדברת טרמיטים במכשור טכני המותאם לכך.

 

 

 

 

 
 
 
!השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מבצעים
הדברת נמלים בגרגירים חינם
כל המזמין הדברת פרעושים מהאתר מקבל הדברת נמלים...
 
 

באישור המשרד לאיכות הסביבה