הדברת פרעושים אורגנית

הדברת פרעושים אורגנית – טרנד לוהט בעולם וגם בישראל

 

בשל המודעות הגבוהה של חומרי ההדברה הכימיים העלולים לסכן את בני האדם, את חיות המחמד ואת הסביבה, החלו המדבירים להשתמש בחומרים הדברה אורגניים שאינם פוגעים בסביבה ואינם מסכנים את בני האדם. הדברת פרעושים אורגנית זהו טרנד לוהט בכל העולם וגם בישראל. לפני שאתם מזמינים מדביר מקצועי חשוב לברר באילו חומרים משתמש המדביר, האם הם טבעיים או כימיים והאם הם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

 

הדברת פרעושים אורגנית –  על ההבדל בין הדברה אורגנית לבין הדברה כימית

הדברה אורגנית נעשית בחומרים בעלי רעילות פחותה בהרבה מאשר הדברה כימית. חומרים אלו אינם מסכנים את דיירי הבית והסביבה ואינם מפירים את האיזון האקולוגי שבטבע. הדברה אורגנית עושה שימוש בחומרים הפוגעים במערכת הנשימה של הפרעוש וגורמים למותו, מעכבים את התפתחות הביצים, הזחלים, הגלמים ומונעים את התפתחות הדור הבא.

הדברה אורגנית היא הדברה ממוקדת בניגוד להדברה כימית. היא פוגעת רק בחרק או במזיק שאותו אנו מעוניינים להדביר ואינה מהווה סכנה לבני האדם ואינה פוגעת בסביבה.

הדברת פרעושים אורגנית היא הדברה יקרה יותר מאחר והעלות של חומרי ההדברה האורגניים והטבעיים ויקרים יותר מהעלות של חומרי ההדברה הסינטטיים.

בדרך כלל הדברה אורגנית אינה מחזיקה זמן רב כמו הדברה כימית, לאחר תקופת זמן תידרשו לבצע הדברה נוספת.

 

הדברת פרעושים אורגנית – איך תזהו שיש פרעושים בבית?

פרעושים אינם עושים רעש ואינם עפים או זוחלים, הם חרקים בגודל זעיר, חרקים שקשה מאוד לזהות אותם.

שימו לב האם בעל החיים שלכם מתגרד לעתם תכופות, נסו לחפש נקודות שחורות על הפרווה, אם תמצאו שימו אותם על נייר לבן ובדקו האם הם משאירים סימנים אדומים. אם כן, זוהי צואת הפרעושים המורכבת מדם שעוכל.

אם בני האדם החיים בבית מגרדים ונעקצים, בדקו האם העקיצות מלוות באדמומית מסביב לעקיצה. עקיצות עם אדמומית מסביב הן סימן ההיכר של עקיצות פרעושים.

פרעושים אינם מסוכנים, אך אם אתם אלרגיים, עקיצת הפרעוש עלולה להוות בעיה רפואית, לעתים אפילו קשה.

בכל מקרה שבו זיהיתם כי יש פרעושים בבית, מומלץ להזמין מיד הדברת פרעושים אורגנית,  ההדברה הבטוחה ביותר