הדברת פרעושים מחיר

מחיר הדברת פרעושים – לפי מה נקבע המחיר?

בדרך כלל כאשר אנו נזקקים לשירותיו של אחד מבעלי המקצוע כמו טכנאי, חשמלאי,  אינסטלאטור ועוד אנו מזמינים אותם מיד. אך כאשר יש פרעושים בבית אנו נוטים לדחות את הזמנתו ולנסות לפתור את הבעיה באמצעים ביתיים בשל המחיר. כדאי לדעת, מחיר הדברת פרעושים אינו בשמיים, ורק הדברה מקצועית תפתור את הבעיה באופן יעיל ולתמיד. אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום מדביר מקצועי במחיר הוגן.

מחיר הדברת פרעושים – כל הפרמטרים לקביעת המחיר

מחיר ההדברה נקבל לפי מספר פרמטרים.

גודל הדירה והשטח שאותו צריך להדביר הוא מרכיב מספר אחד בקביעת מחיר הדברת פרעושים. הדברה של דירה בת ארבעה חדרים, לדוגמה, תהיה זולה בהרבה מאשר הדברת וילה בעלת מספר מפלסים עם חצר גדולה מסביב.

חומרי ההדברה שבהם משתמש המדביר משפיעים על קביעת המחיר. חומרי ההדברה הכימיים העשויים מחומרים סינטטיים זולים בהרבה מאשר חומרי ההדברה הטבעיים, לכן הדברה טבעית תהיה יקרה יותר מאשר הדברה כימית.

על אף המחיר הגבוה יותר של מחיר הדברת פרעושים השיטה הירוקה, לא מומלץ לוותר עליה. הדברה ירוקה היא ההדברה העושה שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. כמות החומר הרעיל המצוי בחומרים ירוקים קטן בהרבה מאוד מאשר כמות הרעלים בחומרים הכימיים. ההדברה הירוקה אינה מסכנת את דיירי הבית, אינה פוגעת בסביבה ואינה מפרה את האיזון האקולוגי.

גם עונת השנה משפיעה על המחיר, אומנם הפרעושים מצויים בכל העונות, אך בעונת הקיץ והאביב ידי המדבירים מלאות עבודה והם גובים תשלום יקר יותר עבור העבודה.

לפני שאתם מזמינים מדביר מקצועי להדברת הפרעושים חשוב לבצע סקר שווקים ולהשוות את המחירים. חשוב לדעת כי מחיר הדברת פרעושים אינו הפרמטר הקובע בבחירת המדביר. יש לברר על אודות המדביר, לקבל המלצות, להתעניין באילו חומרים הוא משתמש, האם הוא נותן אחריות ועוד. שוק המדבירים פרוץ, חשוב להזמין רק מדביר מקצועי המשתמש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

אומנם מחירי ההדברה הטבעית יקרים קצת יותר, אך הם אינם צריכים להוות שיקול בבחירת המדביר. כדאי לשלם קצת יותר ולהגן על הבריאות ועל הסביבה.

הדברת פרעושים מחיר – אל תחפשו מדביר זול!

רבים  מחפשים מדבירים זולים נגד פרעושים ובוחרים את המדביר לפי הדברת פרעושים מחיר, אך זו טעות. בחירת המדביר צריכה להיעשות לפי איכות המדביר, מקצועיות וסוגי החומרים שבהם הוא משתמש. הדברה בחומרים טבעיים יקרה יותר, אך ההשקעה משתלמת, תמיד כדאי לשלם קצת יותר ולהגן על בריאות דיירי הבית ועל הסביבה.

 

הדברת פרעושים מחיר – חמישה דברים שחשוב לדעת

הדברת פרעושים מחיר נקבעת לפי מספר פרמטרים. גודל הדירה, העונה שבה מתבצעת ההדברה וסוג חומרי ההדברה.

הדברה של דירה גדולה תהיה יקרה יותר מאשר הדברה של דירה קטנה. אי אפשר להשוות את מחירי ההדברה בין דירה ממוצעת בת ארבעה חדרים, לדוגמה, לבין וילה רחבה בעלת מספר מפלסים עם חצר גדולה מסביבה.

עונות השיא של המדבירים הן עונות הקיץ והאביב. בעונות אלו ידי המדבירים מלאות עבודה. אומנם הופעת הפרעושים אינה תלויה בעונת השנה, הם מצויים כל השנה, אך כללי הביקוש של השוק עובדים גם כאן. כאשר יש ביקוש גבוה לעבודת המדביר, המחירים עולים.

שיטת ההדברה משפיע על המחיר. הדברה בשיטה טבעית או אקולוגית תהיה יקרה יותר מאשר הדברה כימית. העלות של חומרי ההדברה כימיים גבוהה הרבה יותר מאשר העלות של חומרי ההדברה הסינטטיים שבהם משתמשים בהדברה כימית.

הוותק והמקצועיות של המדביר משפיעים גם על המחיר. שוק ההדברה פרוץ כל יום נופלים וקמים מדבירים חדשים פחות מקצועיים ופחות אמינים. הדברת פרעושים במחיר נמוך במיוחד צריכה לאותת כי המדביר אינו בעל מוניטין וותק ולא מומלץ להזמין אותו.

 

הדברת פרעושים מחיר – מניעת הפרעושים תחסוך מחיר

אם תקפידו על כללי המניעה, לא תצטרכו להזמין מדביר מקצועי ותוכלו לחסוך את עלויות העבודה.

חשוב לחפוף את חיית המחמד עם שמפו למניעת פרעושים. יש לסרק את הפרווה במסרק סמיך מיוחד המוציא את הפרעושים עוד לפני השלב של הטלת הביצים. לאחר שלב הטלת הביצים, אין ברירה, רק מדביר מקצועי ידע לפתור את הבעיה.

הפרעושים נטפלים לפונדקאי ומזהים מיד פונדקאי חדש. כאשר הם מזהים את האובייקט, הם מנתרים, קובצים לעברו ונצמדים אליו. חשוב למנוע כניסה של בעלי חיים זרים לבית או לגינה, אם הם נגועים בפרעושים, הם ידביקו מיד גם את בעלי החיים  שלכם.