הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה נהפך בעשור האחרון לבעיה קשה הן בדירות פרטיות ובבתי המלון בישראל. כשאנו הולכים לישון לתומנו איננו חוששים ממפגש מפשפשים, אנו מתכסים בסדין הנעים שמושך אף את הפשפשים להגיע אלינו, פשפשי המיטה הם חרקים קטנים שאינם יכולים לעופף. עקיצתם קשה מנשוא ויכולה לגרום לגירודים פריחות ואלרגיות שונות, הפשפש גורם להעברת מחלות רבות לאדם ומאחר שהפשפש אינו יכול לעוף הוא  יכול להגיע על ידי "אדם נשא "שהיה במקום הנגוע והעביר אותו הלאה. הפשפשים ניזונים מדם חם אותם הם מחפשים בקרבנם לרוב בני האדם הגורמים לאחר העקיצה לתגובות אלרגיה וגירודים. אנו "המרכז הארצי להדברת פרעושים" מיומנים בביצוע הדברה ירוקה נגד פשפשים על ידי שיטת ipm המשלבת אמצעי ניטור בקרה ובשלב הסופי הדברה. כאשר הפשפשים נושכים את האדם לרוב עקיצתם אינה מורגשת אלא בהמשך יגרמו תגובות אלרגיות שיפגעו באדם.

בשנים האחרונות בישראל מתרבים התלונות אודות פשפש המיטה, אשר פיתח תנגודות כנגד חומרי ההדברה השונים, עמידותו נגד החומרים מכריחים את המדביר להשתמש במגוון שיטות מגוונות על מנת לפתור בצורה נכונה ויעילה את המטרד.

על מנת למנוע את חדירתם כדאי לנקוט במשנה זהירות משימוש ממזרן משומש היכול לשאת עליו פשפשי מיטה, לעתים אנו יכולים לראות בחריצי המיטה או על המזרן נקודות של דם או על הסדין, במידה וישנו בבית מלון כדאי לבדוק היטב טרם השינה את המזרן. במידה והסדין נגוע מומלץ לכבס אותו ברתיחה בלבד ולהזמין מדביר בהקדם האפשרי על מנת שירסס בחדר, חשוב לציין כי ישנם חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה המאפשרים חזרה מהירה יחסית למקום.

חברתנו המרכז הארצי ישנם פתרונות המשלבים בתוכם  פירוק שקעי החשמל , איבוק ,שימוש במכשירים חשמליים המותאמים לכך, שימוש במכונת קיטור המותאמת בטיפול הדברת פשפש המיטה וכמובן  ריסוס יסודי פעולה זאת לוקחת זמן אולם פותרת את הבעיה באופן מוחלט נשמח לייעץ ולעזור.

חברתנו מתמחה בכל הקשור לתחום הדברת פשפשים למגזר העסקי והפרטי.