כל הסודות של הדברת פרעושים יעילה

הדברת פרעושים – כל המידע, כל הטיפים וכל הסודות להדברה מוצלחת!

עונת האביב היא העונה שבה הפרעושים הכי פעילים. הפרעושים לא מגיעים הביתה רק באמצעות בעלי חיים, הם אוהבים להיות בסביבות מגורים מוזנחות, בחצר עם גרוטאות ועשבים ולפעמים כאשר הם מזהים בני אדם בסביבה, הם מסוגלים לקפוץ עליהם ולהיכנס אתם הביתה. הפרעושים מהווים מפגע תברואתי ולפעמים גם מסכנים חיים. הם מגרדים, הם מציקים, הם גורמים לגירויים בעור וכשהם עוקצים אנשים האלרגיים לעקיצות, הם עלולים לגרום לבעיות בריאות ובמקרים חמורים גם לסכנת חיים.

הדברה פרעושים – איך להילחם בפרעושים בהצלחה

אנשים רבים מתבלבלים בין פרעושים לבין פשפשים, אז רגע לפני שאתם מזמינים מדביר מומחה בהדברת פשפשים הניחו צלחת על הרצפה, מלאו אותה בשמן והניחו במרכז נר. הפרעושים נמשכים לאור ולחום, אם יש פרעושים בבית הם יילכדו שם. הפרעושים נלכדו? זה הזמן להזמין מדביר מקצועי מומחה בהדברת פרעושים.

הדברת פרעושים מתבצעת באמצעות ריסוס. חשוב לרסס את כל השטח, כל סנטימטר ברצפה ואת השטיחים. ההדברה מחזיקה בין חצי שנה לשנה כאשר התקופה האידיאלית לריסוס היא בתקופת האביב.

לפני שאתם מרססים את הבית בחומרי הדברה ייעודיים, חשוב להכין את הבית, להרחיק צעצועים של ילדים ולא להשאיר אוכל חשוף. לאחר ההדברה יש לעזוב את הבית למשך ארבע שעות בממוצע ולאחר מכן להעביר סמרטוט לח על שטח הרצפה. רק לאחר עשרים וארבע שעות מותר לשטוף את הבית שטיפה יסודית.

מאחר לפרעושים יש מחזור חיים בן מספר שלבים חשוב שההדברה תהיה משולבת ותתאים לכל שלב בחיי הפרעושים. רק הדברה עם סוגים שונים של חומרי הדברה שתפגע בכל שלב במחזור החיים של הפרעושים תפתור את הבעיה לטווח רחוק.

אם בבית יש בעלי חיים, חשוב להרחיק מהם את הפרעושים במקביל להרחקת הפרעושים מהבית. כיום יש שיטות שונות להרחקת הפרעושים מחיית המחמד כמו שמפו, קולר, ספריי ואמפולות. כדאי להתייעץ עם הווטרינר על שיטת הטיפול המתאימה.

כדי להימנע מפרעושים חשוב לשמור על היגיינה בחצר. יש להיפטר מערמות זבל, מעלים יבשים ומעשבים המהווים מצע נוח למושבות של פרעושים.