ריסוס פשפש המיטה

ריסוס פשפש המיטה

פשפשי המיטה הם אחד החרקים המטרידים ביותר שקיימים, פשפש המיטה מעדיף את נוכחות האדם המשמש לו כנשא פונדקאי. הפשפשים מסוגלים לגרום לעקיצות קשות וגירויים בעור גופנו. פשפש המיטה בעל גלגול חיים חסר , כאשר הפשפשים מתרבים ניתן למצוא אותם בכמויות קצב התרבותם גבוהה מאוד, ריסוס נגד פשפש המיטה מחייב שימוש בחומרים בעל רעילות נמוכה לאדם ולסביבה ואנו " המרכז הארצי להדברת פרעושים ופשפשים " נדע בצורה הטובה ביותר לעשות זאת.

פשפש המיטה הוא חיה שגודלה מספר מילימטרים ולכן קיים קושי רב במציאתם, סימן מובהק להימצאותם הוא כתמי דם הנמצאים על הסדין או על חריצי המיטה,לעתים ניתן למצוא אותם על ספות או שטיחים או חריצי חשמל שקעים ועוד. הדברת פשפשים חייב להתבצע בהקדם האפשרי מכיוון קצב התרבותם המהיר.

ריסוס פשפש המיטה חייבת להתבצע על ידי מדביר בעל רישיון הדברה מקצועי ומיומן שידע כיצד לשלב בטיפול :פירוק שקעי החשמל ואיבוקם, שימוש במכונת קיטור בכל החדר כולו וכמובן בסוף ריסוס פשפש המיטה המתבצע בשילוב של חומרי הדברה עם מג"ח מווסתי גדילת חרקים המונע את התפתחות הבוגרים. ניתן ליישם בטיפול אף מלכודות המשמשות בעיקר כניטור ובקרה.

פשפש המיטה חרק זעיר ביותר שמגיע לגודל של 5 מילימטר בערך ולכן הקושי במציאתו גדול. לפעמים יכול לעבור פרק זמן של מספר חודשים עד אשר נוכל לדעת שעקיצות נובעות מפשפשים ולא מפרעושים או כיני יונים או חרק אחר, לעתים אנו נחרדים כאשר אנו מגלים מושבת פשפשים השוכנת בקרבנו וכל זאת בלי שטיפלנו בהקדם בבעיה, סימני הזיהוי הם : סימני דם בסדינים או במזרנים הנראים לפעמים כמו כתמים שחורים לאו דווקא אדומים,ניתן לחפש בעיקר בקצה המזרן, לפשפשים יש ריח ולעתים אנו יכולים להריח ריח רע הנודף מכיוון המיטה.

בדרך כלל פשפש המיטה יכול להגיע כתוצאה מאי סניטציה "אדם נשא " שישן במיטה והסדין לא הוחלף. לרוב ניתן למצוא פשפשים בהוסטלים או בתי מלון וכמובן גם בבתים והריסוס נגד פשפשים הוא הכרחי.

כאשר זיהיתם את פשפש המיטה כדאי לקרוא לחברה מיומנת ומקצועית שתבצע עבורכם את הטיפול, חשוב לזכור כי ריסוס נגד פשפשים לבד אינו פותר את הבעיה ולכן יש צורך בשיטה משולבת שתפתור זאת עבורכם, דבר ראשון פינוי בחדר הכולל פירוק שקעי החשמל ואיבוק, שימוש במכונת קיטור טרם ביצוע הריסוס ורק לבסוף הדברת פשפשים מדובר בפעולה הלוקחת זמן אולם התוצאה היא האפקטיבית ביותר.

נשמח לסייע ולעזור בכל הקשור לתחום .

חשוב לדעת, כי אם כי בשנים עברו, פשפשים פקדו בעיקר מקומות שתנאי התברואה בהם היו לוקים בחסר, גם בבתים נקיים, ייתכן ותתפשט תופעת פשפשים, בין אם הם הגיעו דרך חיית המחמד שלכם, בין אם הם הגיעו בתוך רהיט שהכנסתם הביתה, נישאו על ידי יונים שישבו על אדן החלון שלכם, או הגיעו אתכם הביתה על הבגד. בכל המקרים הללו, ניתן בהחלט למצוא עצמכם נגועים בפשפשים, וחשוב מאוד שתזמינו איש מקצוע במהירות האפשרית, שיבצע הדברת פשפש המיטה, על מנת למנוע התפשטות הטפיל לכל אזורי הבית.